V Międzynarodowa Konferencja
Naukowo-Techniczna

19-21 maja 2021 Centrum konferencyjne - Hotel Galaxy
ul. Gęsia 22A, Kraków.
Zarejestruj się

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

Komitet Termodynamiki i Spalania PAN

KOMITET HONOROWY

Jan KAZIORJM Rektor Politechniki Krakowskiej
Tadeusz TATARAProrektor ds. nauki
Stanisław RYBICKIDziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki
  
Ali Cemal BENIMUniversity of Applied Science
Władysław GAJEWSKIKomitet Termodynamiki i Spalania PAN
Zbigniew GNUTEKPolitechnika Wrocławska
Klaus GÖRNERUniversität Duisburg-Essen
Jan KICIŃSKIInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Jerzy KURZAKPrezes Zarządu ZRE Katowice
Janusz LEWANDOWSKIPolitechnika Warszawska
Marian ŁYKOPrezes Zarządu MPEC S.A. w Krakowie
Jacek MARECKIPolitechnika Gdańska
Jarosław MIKIELEWICZInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Abdulmajeed MOHAMADUniversity of Calgary
Władysław NOWAKZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Marek PRONOBISPolitechnika Śląska
Janusz TERPIŁOWSKIWojskowa Akademia Techniczna
Tadeusz TRZMIELPrezes Zarządu KHK S.A.
Andrzej ZIĘBIKPolitechnika Śląska

KOMITET NAUKOWY

Przewodniczący
Jan TALERPolitechnika Krakowska
Jiří Jaromir KLEMEŠBrno University of Technology
  
Członkowie
Janusz BADURInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Krzysztof BADYDAPolitechnika Warszawska
Jerzy BANASZEKPolitechnika Warszawska
Ryszard BIAŁECKIPolitechnika Śląska
Tadeusz BOHDALPolitechnika Koszalińska
Tadeusz BOŁDInstytut Metalurgii Żelaza
Wojciech BUJALSKIPolitechnika Warszawska
Dariusz BUTRYMOWICZPolitechnika Białostocka
Artur CEBULAPolitechnika Krakowska
Maciej CHOROWSKIPolitechnika Wrocławska
Tadeusz CHMIELNIAKPolitechnika Śląska
Janusz CIEŚLIŃSKIPolitechnika Gdańska
Michał CIAŁKOWSKIPolitechnika Poznańska
Massimo CORCIONESapienza University of Roma
Janusz DOBRZAŃSKIInstytut Metalurgii Żelaza
Roman DOMAŃSKIPolitechnika Warszawska
Neven DUICUniversity of Zagreb
Piotr DZIERWAPolitechnika Krakowska
Yee VAN FANBrno University of Technology
Andrzej FRĄCKOWIAKPolitechnika Poznańska
Piotr FURMAŃSKIPolitechnika Warszawska
Władysław GAJEWSKIPolitechnika Śląska
Uwe GAMPETechnische Universität Dresden
Zbigniew GNUTEKPolitechnika Wrocławska
Sławomir GRĄDZIELPolitechnika Krakowska
Ulrich GROSSTechnische Universität Bergakademie Freiberg
Stanisław GUMUŁAAkademia Górniczo-Hutnicza
Adam HERNASPolitechnika Śląska
Kamel HOOMANUniversity of Queensland
Magdalena JAREMKIEWICZPolitechnika Krakowska
Marek JASZCZURAkademia Górniczo-Hutnicza
Zdzisław KABZAPolitechnika Opolska
P. Rajesh KANNAVelammal College of Engineering and Technology
Jan KICIŃSKIInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Piotr KONIORCZYKWojskowa Akademia Techniczna
Włodzimierz KORDYLEWSKIPolitechnika Wrocławska
Edward KOSTOWSKIPolitechnika Śląska
Włodzimierz KOWALSKIAkademia Górniczo-Hutnicza
Joachim KOZIOŁUniwersytet Zielonogórski
Zbigniew KRÓLICKIPolitechnika Wrocławska
Marian KWIETNIEWSKIPolitechnika Warszawska
Jacek LESZCZYŃSKIAkademia Górniczo-Hutnicza
Janusz LEWANDOWSKIPolitechnika Warszawska
Stanisław ŁOPATAPolitechnika Krakowska
Jerzy MARCINKIEWICZForsmark Nuclear Power Plant
Jerzy MERKISZPolitechnika Poznańska
Dariusz MIKIELEWICZPolitechnika Gdańska
Moghtada MOBEDIShizuoka University
Paweł OCŁOŃPolitechnika Krakowska
Andrzej PANASWojskowa Akademia Techniczna
Mieczysław PONIEWSKIPolitechnika Warszawska
Jiří POSPÍŠILBrno University of Technology
Marek PRONOBISPolitechnika Śląska
Ravipudi VENKATA RAOS. V. National Institute of Technology, Surat
Kazimierz RUPPolitechnika Krakowska
Andrzej RUSINPolitechnika Śląska
Artur RUSOWICZPolitechnika Warszawska
Günter SCHEFFKNECHTUniversity of Stuttgart
Alfred SCHOLZTechnische Universität Darmstadt
Jan SKŁADZIEŃPolitechnika Śląska
Tadeusz SOBCZYKPolitechnika Krakowska
Tomasz SOBOTAPolitechnika Krakowska
Hartmut SPLIETHOFFTechnische Universität München
Aleksander STACHELZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Wojciech STANEKPolitechnika Śląska
Wojciech SUWAŁAAkademia Górniczo-Hutnicza
Andrzej SZLĘKPolitechnika Śląska
Konrad ŚWIRSKIPolitechnika Warszawska
Krzysztof TAJDUŚInstytut Mechaniki Górotworu PAN
Dawid TALERPolitechnika Krakowska
Andrzej TEODORCZYKPolitechnika Warszawska
Marian TRELAInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Marcin TROJANPolitechnika Krakowska
Andrea VALLATISapienza University of Roma
Petar S. VARBANOVBrno University of Technology
Roberto De LIETO VOLLARORoma Tre University
Timothy G. WALMSLEYBrno University of Technology
Xuechao WANGBrno University of Technology
Roman WEBERClausthal University of Technology
Bohdan WĘGLOWSKIPolitechnika Krakowska
Joanna WILKPolitechnika Rzeszowska
Tomasz WIŚNIEWSKIPolitechnika Warszawska
Janusz WOJTKOWIAKPolitechnika Poznańska
Kazimierz WÓJSPolitechnika Wrocławska
Wiesław ZIMAPolitechnika Krakowska
Alfred ZMITROWICZInstytut Maszyn Przepływowych PAN

KOMITET ORGANIZACYJNY

Przewodniczący:Bohdan WĘGLOWSKI
Wiceprzewodniczący:Sławomir GRĄDZIEL
Ireneusz ŁAPIŃSKI
Wiesław ZIMA
Sekretarz:Marek MAJDAK
Członkowie:Artur CEBULA
Piotr CISEK
Piotr DZIERWA
Mariusz GRANDA
Magdalena JAREMKIEWICZ
Karol KACZMARSKI
Dagmara KOCOŃ
Anna KORZEŃ
Stanisław ŁOPATA
Marzena NOWAK-OCŁOŃ
Paweł OCŁOŃ
Marcin PILARCZYK
Monika RERAK 
Tomasz SOBOTA
Marcin TROJAN
Iwona WÓJCIK
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję