VI Międzynarodowa Konferencja
Naukowo-Techniczna

24-26 maja 2023
24-26 maja 2023
Zarejestruj się

KOMITET HONOROWY

Andrzej BIAŁKIEWICZJM Rektor Politechniki Krakowskiej
Dariusz BOGDAŁProrektor ds. nauki
Stanisław RYBICKIDziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki
  
Ali Cemal BENIMDüsseldorf University of Applied Science
Tadeusz CHMIELNIAKPolitechnika Śląska
Władysław GAJEWSKIKomitet Termodynamiki i Spalania PAN
Zbigniew GNUTEKPolitechnika Wrocławska
Klaus GÖRNERUniversität Duisburg-Essen
Marek JAGLARZWiceprezes Zarządu CEZ Skawina S.A.
Jan KICIŃSKIInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Janusz LEWANDOWSKIPolitechnika Warszawska
Marian ŁYKOPrezes Zarządu MPEC S.A. w Krakowie
Jarosław MIKIELEWICZInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Abdulmajeed MOHAMADUniversity of Calgary
Władysław NOWAKZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Marek PRONOBISPolitechnika Śląska
Andrzej RUSINPolitechnika Śląska
Janusz TERPIŁOWSKIWojskowa Akademia Techniczna
Tadeusz TRZMIELPrezes Zarządu KHK S.A.
Andrzej ZIĘBIKPolitechnika Śląska

KOMITET NAUKOWY

Przewodniczący
Jan TALERPolitechnika Krakowska
  
Członkowie
Janusz BADURInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Krzysztof BADYDAPolitechnika Warszawska
Jerzy BANASZEKPolitechnika Warszawska
Ali Cemal BENIMDüsseldorf University of Applied Science
Ryszard BIAŁECKIPolitechnika Śląska
Tadeusz BOHDALPolitechnika Koszalińska
Wojciech BUJALSKIPolitechnika Warszawska
Dariusz BUTRYMOWICZPolitechnika Białostocka
Artur CEBULAPolitechnika Krakowska
Maciej CHOROWSKIPolitechnika Wrocławska
Tadeusz CHMIELNIAKPolitechnika Śląska
Janusz CIEŚLIŃSKIPolitechnika Gdańska
Michał CIAŁKOWSKIPolitechnika Poznańska
Massimo CORCIONESapienza University of Roma
Janusz DOBRZAŃSKIInstytut Metalurgii Żelaza
Roman DOMAŃSKIPolitechnika Warszawska
Magdalena DUDEKAkademia Górniczo-Hutnicza
Neven DUIĆUniversity of Zagreb
Piotr DZIERWAPolitechnika Krakowska
Yee VAN FANBrno University of Technology
Andrzej FRĄCKOWIAKPolitechnika Poznańska
Piotr FURMAŃSKIPolitechnika Warszawska
Władysław GAJEWSKIPolitechnika Śląska
Uwe GAMPETechnische Universität Dresden
Zbigniew GNUTEKPolitechnika Wrocławska
Sławomir GRĄDZIELPolitechnika Krakowska
Ulrich GROSSTechnische Universität Bergakademie Freiberg
Stanisław GUMUŁAAkademia Górniczo-Hutnicza
Adam HERNASPolitechnika Śląska
Kamel HOOMANUniversity of Queensland
Magdalena JAREMKIEWICZPolitechnika Krakowska
Marek JASZCZURAkademia Górniczo-Hutnicza
Zdzisław KABZAPolitechnika Opolska
P. Rajesh KANNABannari Amman Institute of Technology
Jan KICIŃSKIInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Jiří Jaromir KLEMEŠBrno University of Technology
Piotr KONIORCZYKWojskowa Akademia Techniczna
Włodzimierz KORDYLEWSKIPolitechnika Wrocławska
Zbigniew KRÓLICKIPolitechnika Wrocławska
Marian KWIETNIEWSKIPolitechnika Warszawska
Marcin LACKOWSKIInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Jacek LESZCZYŃSKIAkademia Górniczo-Hutnicza
Janusz LEWANDOWSKIPolitechnika Warszawska
Stanisław ŁOPATAPolitechnika Krakowska
Paweł MADEJSKIAkademia Górniczo-Hutnicza
Marek MAZUREKCzłonek Zarządu MPEC S.A. w Krakowie
Jerzy MERKISZPolitechnika Poznańska
Dariusz MIKIELEWICZPolitechnika Gdańska
Moghtada MOBEDIShizuoka University
Monika MOTAKAkademia Górniczo-Hutnicza
Paweł OCŁOŃPolitechnika Krakowska
Wiesław OSTACHOWICZInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Andrzej PANASWojskowa Akademia Techniczna
Mieczysław PONIEWSKIPolitechnika Warszawska
Jiří POSPÍŠILBrno University of Technology
Marek PRONOBISPolitechnika Śląska
Ravipudi VENKATA RAOSardar Vallabhbhai National Institute of Technology
Kazimierz RUPPolitechnika Krakowska
Andrzej RUSINPolitechnika Śląska
Artur RUSOWICZPolitechnika Warszawska
Günter SCHEFFKNECHTUniversity of Stuttgart
Jan SKŁADZIEŃPolitechnika Śląska
Przemysław SKOTNICZNYInstytut Mechaniki Górotworu PAN
Tomasz SOBOTAPolitechnika Krakowska
Hartmut SPLIETHOFFTechnische Universität München
Aleksander STACHELZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Wojciech STANEKPolitechnika Śląska
Katarzyna STYSZKOAkademia Górniczo-Hutnicza
Wojciech SUWAŁAAkademia Górniczo-Hutnicza
Andrzej SZLĘKPolitechnika Śląska
Konrad ŚWIRSKIPolitechnika Warszawska
Krzysztof TAJDUŚInstytut Mechaniki Górotworu PAN
Dawid TALERPolitechnika Krakowska
Andrzej TEODORCZYKPolitechnika Warszawska
Marian TRELAInstytut Maszyn Przepływowych PAN
Marcin TROJANPolitechnika Krakowska
Andrea VALLATISapienza University of Roma
Petar S. VARBANOVBrno University of Technology
Emanuele De LIETO VOLLARORoma Tre University
Roberto De LIETO VOLLARORoma Tre University
Xuechao WANGBeijing Normal University
Roman WEBERClausthal University of Technology
Bohdan WĘGLOWSKIPolitechnika Krakowska
Joanna WILKPolitechnika Rzeszowska
Tomasz WIŚNIEWSKIPolitechnika Warszawska
Janusz WOJTKOWIAKPolitechnika Poznańska
Adam ZIELIŃSKIInstytut Metalurgii Żelaza
Wiesław ZIMAPolitechnika Krakowska
Alfred ZMITROWICZInstytut Maszyn Przepływowych PAN

KOMITET ORGANIZACYJNY

Przewodniczący:Bohdan WĘGLOWSKI
Wiceprzewodniczący:Sławomir GRĄDZIEL
Wiesław ZIMA
Sekretarz:Marek MAJDAK
Członkowie:Artur CEBULA
Piotr CISEK
Piotr DZIERWA
Mariusz GRANDA
Magdalena JAREMKIEWICZ
Karol KACZMARSKI
Dagmara KOCOŃ
Anna KORZEŃ
Paulina KOWALCZYK
Ewa KOZAK-JAGIEŁA
Marzena NOWAK-OCŁOŃ
Paweł OCŁOŃ
Adam PAWŁOWSKI
Monika RERAK 
Dorota SKRZYNIOWSKA
Tomasz SOBOTA
Marcin TROJAN
Iwona WÓJCIK
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję